Medior Data Analyst 📈

Jsme inovativní konzultační firma, rozvíjíme oblast Business Intelligence, integrace a datové analýzy.

Naším cílem je transformovat data do smysluplných informací a pomáhat našim klientům efektivně rozhodovat na základě dat. Jsme mladý, kamarádský tým odborníků, kteří sdílí vášeň pro technologii. Hledáme nového člena, který se k nám připojí a pomůže nám dosáhnout našich cílů.

Co od vás očekáváme:

Analytické myšlení: Schopnost analyzovat a interpretovat data, rozpoznat vzory a trendy. Pochopit, co zákazník potřebuje i když o tom sám třeba ještě neví.

Zkušenost: Minimálně roční zkušenost na relevantním projektu.

Zájem o data a technologie: Nadšení pro práci s daty a touha se v této oblasti dále rozvíjet. Očekáváme praktické znalosti práce s daty, integrace, datové modelování, transformace, případně reporting.

Všestrannost: Šikovný analytik business intelligence musí znát nejen databáze a technologie pro práci s daty, ale musí rozumět i business procesům v organizaci, okolním systémům a potřebám zákazníků.

Pokročilé znalosti práce s daty: Velmi dobrá znalost SQL, Excel; přehled o integraci dat; praktické znalosti z některého ETL/ELT nástroje; praktické znalosti některé reportovací technologie.

Vzdělání: Dokončená střední/vysoká škola se zaměřením na IT, Matematiku, Fyziku nebo Ekonomii.

Co se může hodit

Zápal pro nové technologie: praktické zkušenosti s Keboolou, Databricks, práce s data streams, znalost Python, R,...

Co nabízíme?

Školení: Jsme připraveni investovat čas a zdroje do vašeho rozvoje. Budete mít prostor na další vzdělávání v tomhle zajímavém oboru.

Růst v různých IT oblastech: Máte možnost rozvíjet své dovednosti nejen v oblasti BI, ale i v dalších IT oblastech podle vašich zájmů a ambic. Můžete se u nás rozvíjet i v aplikační architektuře, vývoji, procesní analýze a mnoha dalších oblastech.

Benefity pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, homeoffice, roční bonus, stravenkový paušál, 1 pracovní den v měsíci můžete strávit studiem/certifikací, notebook, firemní telefon dle vlastního výběru s neomezeným tarifem a 12 GB dat

Finanční ohodnocení:70 000 Kč / měsíc

Pokud jste zapálený pro data, analytické myšlení a chcete se zapojit do skvělého týmu, rádi vás uvidíme u nás. Přijměte naši výzvu a pomozte nám tvořit hodnotu z dat!

Pojď posílit náš tým...

Tereza Soukupová

HR / Back Office Specialist
Tereza Soukupová
25
Dní dovolené
12
Dní placeného studijního volna
100 Kč
Na stravné denně
HO
Možnost občasné práce na homeoffice

Co ty na to? Našli jsme tě? Na motivační dopisy si moc nepotrpíme, klidně nám rovnou zavolej a řekneme si, co nás vzájemně čeká a nemine! Jestli nemáš životopis, napiš aspoň pár vět o sobě. Hledáme parťáky na dlouhodobou spolupráci i nové kamarády do party ;) Jo, a odpovíme všem!

Zanechte nám vzkaz, ozveme se vám

Děkujeme, Vaši zprávu jsme úspěšně přijali.
Budeme vás kontaktovat co nejdříve.
Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu.

O Vaše data se staráme dle našich
Zásad ochrany osobních údajů.

Nebo nám rovnou zavolejte

Anna Jindrová

Senior HR Specialist
+420 606 065 660
anna.jindrova@epptec.eu

Nicol Šeráková

HR Generalist
+420 601 336 386
nicol.serakova@epptec.eu