Zkušený tým konzultantů

Disponujeme zkušeným týmem profesionálů ze všech oblastí vývoje softwaru od počáteční analýzy problému až po deployment funkčního kódu.

Václav Kandrnal úspěšně dokončil řadu SW projektů v analytických i vedoucích rolích. Vyznává konzervativní hodnoty jako kvalitní vzdělání, tvrdou práci a věří, že ten kdo pracuje víc, má víc než ostatní. Na nepřízeň osudu příliš nevěří, ba naopak. Věří, že se daří těm, kteří nejvíce spoléhají sami na sebe a na sílu systematické práce. Jeho slovy: "Myslím si, že eppTec je skvělá firma pro všechny, kteří chtějí - až na statistickou nevyhnutelnost "náhody" - řídit své kroky, svůj rozvoj i své bohatství. Pro lidi, kteří chtějí něco dokázat, něco se naučit a odpracovat kus práce na sobě i pro naše zákazníky."

Václav Kandrnal

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede strategický rozvoj
50+
zaměstnanců
8
měsíců na projekt
105+
projektů
30
průměrný věk v týmu

O kvalitě našich služeb dané skvěle sehraným týmem našich konzultantů, a jejich smyslem pro dobrou práci, se můžete přesvědčit už při první schůzce.

Martin má 4 děti a jak sám říká - uřídit takový cirkus je úspěch samo o sobě. Je ale hlavně zkušený analytik, který při analýze procesů nenechá jediný kámen na kameni ležet bez toho, aniž by se podíval, co je pod ním. I proto má na starosti rozvoj nových analytických talentů, kterým je oporou i mentorem. V eppTecu se specializuje na procesy retailových bankovních produktů.

Martin Hadáček

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede analytiky/business analýzy

Petr je duší hračička a inovátor, proto také v eppTecu vede náš inovační hub, tedy tým kolegů pracujících na softwarových produktech a inovacích. Je opravdu univerzální konzultant, jen málokdo “hovoří” tolika programovacími jazyky, zároveň ale umí analyticky rozehrát komplexní softwarový projekt. Proto mu patří přední místo na významných projektech našich zákazníků.

Petr Lev

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede Inovační hub

Produktová řada RUBIQ je důkazem, že se nám první cíl povedl dobře nastartovat.

Naše vize byla postavená na kvalitních, motivovaných a spolehlivých konzultantech - profesionálech.

Jako hrdý absolvent softwarového inženýrství na FEL ČVUT zůstal věrný vývoji softwaru i v dalších letech, během kterých vyzkoušel různé programovací jazyky a platformy. V epptecu má na starosti vývojové centrum: "Snažíme se držet krok s hektickou dobou a adaptujeme se na moderní trendy". V posledních několika letech se tedy zaměřuje především na mikroservisní architekturu a asynchronní zpracování. Volný čas tráví Martin rád s rodinou nebo na cestách přírodou.

Martin Fábry

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede vývojové centrum

Nejsme v tom sami, firmu tvoří zejména její lidé

Umíme tvrdě pracovat i se bavit nebo odlehčit atmosféru. Vždy jsme ale profesionály ve svém oboru.

Poznejte tým eppTecu

Experti a profesionálové na svém místě

Iva Bystřická

Iva Bystřická

Senior HR Specialist
HR je pro Ivu životní volbou, které se věnuje více než 10 let.

HR je pro Ivu životní volbou, které se věnuje více než 10 let, a to v oblasti pojišťovnictví a retailu. Je kreativní, otevřená a má ráda lidi, co mají "otevřené oči i mysl". Spolupráce s nimi ji inspiruje a posouvá dál. V každém se snaží najít jedinečné schopnosti a v rámci nich mu dát prostor k rozvoji. Volný čas tráví s dětmi na výletech za zážitky (turistika, voda, cestování...). Pod svými křídly má v epptecu starost o zaměstnance z pohledu jejich spokojenosti, rozvoje, odměňování, dále pak propagaci značky zaměstnavatele i splnění legislativních požadavků.

Anna Jindrová

Anna Jindrová

HR Manager
Milá a přátelská duše s dobrým odhadem na lidi.

Anička je milá a přátelská duše s dobrým odhadem na lidi. Proto se v epptecu věnuje především náboru nových zaměstnanců a právě pro tyto vlastnosti její pohovory nejsou nic, čeho by se kandidáti měli bát. Kromě výběru nových kolegů se také stará, aby ti stávající měli vše potřebné k celkové spokojenosti. Sama říká: "Na epptecu mě baví to, že i když pracujeme především projektově, tak si vybírám opravdu své kolegy, se kterými se poté vídám, pravidelně s nimi komunikuji a z některých se stávají i mí dobří přátelé. Beru si pak skutečně velmi osobně to, zda je tým spokojen, nebo ne". Anička má u sebe skoro vždy knihu, kterou nejen čte, ale i recenzuje, dále chodí na Krav Magu a občas se s ní můžete potkat u Pub Quizu ve Vršovicích nad sklenkou něčeho dobrého k pití.

Nicol Šeráková

Nicol Šeráková

HR Generalist
Nicol je mladá, energická a komunikativní čerstvá absolventka inženýrského studia VŠ.

Nicol je mladá, energická a komunikativní čerstvá absolventka inženýrského studia VŠ. Má ráda lidi, aktivitu, kreativitu a snaží se efektivně využít všechny vlastnosti i při své práci tak, aby byla platnou součástí HR týmu a zároveň do něj přinesla i vlastní nápady. Mimo práci se již několik let věnuje tanečně-sportovním disciplínám Pole dance a Aerial Hoop.

Ondřej Brejla

Ondřej Brejla

Junior Business analytik
Ondra je usměvavý mladý analytik se zálibou v matematice a řešení logických úloh.

Ondra je usměvavý mladý analytik se zálibou v matematice a řešení logických úloh. Nejraději má, když jsou za odvedenou práci vidět výsledky, a tak se ve volném čase věnuje rozličným manuálním činnostem od práce se dřevem po "bastlení" kytarových efektů. Jinak nikdy neodmítne pozváni s přáteli na skleničku nebo na volejbal.

Leoš Řeháček

Leoš Řeháček

FE & BE Developer
Jeho hlavní doménou je vývoj webových aplikací, ale nebojí se pustit i do jiných sfér.

Leoš je mladý software developer, který se řídí heslem: "Když už něco dělám, tak pořádně!". Jeho hlavní doménou je vývoj webových aplikací, ale nebojí se pustit i do jiných sfér vývoje a učit se novým věcem. Ve svém volném čase se věnuje adrenalinovým aktivitám, jako je například jízda na motorce. V rámci epptecu je součásti projektu Decisionrules.io, kde působí jako Lead Developer.

Jiří Krčmář

Jiří Krčmář

Senior Analytik
Jirka je profesionál s více jak 20letou praxí v oblasti softwarového vývoje.

Jirka je profesionál s více jak 20letou praxí v oblasti softwarového vývoje. Prošel bezpočtem významných úloh v různých pozicích. Přes systémového, datového, business analytika až po hlavního analytika na strategických projektech našich zákazníků. Jeho doménou je tedy řešení datově intenzivních a komplexních softwarových problémů. V nohách toho má dost a také proto je skvělým mentorem našich junior (a nebo mladších) kolegů.

Tomáš Hulin

Tomáš Hulin

IT Konzultant
Jeho bohaté zkušenosti s velkými transformačními projekty jsou vždy přidanou hodnotou.

Tomáš se cítí v bankovních IT systémech a ve vývoji softwaru jako ryba ve vodě. Jeho bohaté zkušenosti s velkými transformačními projekty jsou vždy přidanou hodnotou. Nejraději se zaměřuje na návrhy procesů a integrace. V epptecu působí jako IT konzultant, také pomáhá s náborem nových kolegů a plánovaním projektů. Ve volném čase tancuje salsu, cestuje a tráví čas s přáteli.

Markéta Šašková

Markéta Šašková

Office Manager
Markéta je v epptecu rok a půl a má na starosti fakturaci, platby, doklady.

Markéta je v epptecu rok a půl a má na starosti fakturaci, platby, doklady, komunikaci s účetní a zpracování mezd. Zdobí ji spolehlivost, pečlivost, samostatnost, má ale ráda i týmovou práci a její humor je vždy příjemným společníkem. Kromě práce ji můžete potkat na šestkovém volejbalu nebo na vodě. Jistotou je ovšem park Grébovka :)

Erik Lehocký

Erik Lehocký

Product Owner
Stále se více a více orientuje na konzultace u našich významných klientů.

Erik je v našich řadách od začátku roku 2021. Je poměrně čerstvým absolventem VŠE. Zastává u nás pozici Product Ownera pro náš interní produkt DecisionRules a výrazně přispěl k jeho úspěchu na trhu. Stále se více a více orientuje na konzultace u našich významných klientů, neboť se nezalekne žádné výzvy. Je adaptabilní, rád se učí novým věcem a hlavně je velmi zodpovědným a pracovitým člověkem. Ve volném čase si rád vyběhne do přírody a nebo na dobré jídlo.

Karel Švec

Karel Švec

Senior Analytik
Pro Karla je přísloví "tichá voda břehy mele" naprosto příhodné.

Pro Karla je přísloví "tichá voda břehy mele" naprosto příhodné. Prvotřídní analytik a člověk s rozsáhlými (15 let+) zkušenostmi v oblasti bankovnictví a vývoje softwaru. Karlovou doménou zůstávají systémy riskové infrastruktury, ale díky své univerzálnosti je platným členem jakéhokoliv analytického týmu. Je rovněž skvělým mentorem našich junior analytiků. Kromě práce ho můžete potkat v lese s mapou a buzolou.


Jakub Šváb

Jakub Šváb

SW analytik
Kuba je brilantní softwarový analytik s více jak 10letou zkušeností.

Kuba je brilantní softwarový analytik s více jak 10letou zkušeností při implementaci a integraci rozsáhlých informačních systémů v bankovnictví. Nejsilnější je v oblasti financí, ale vzhledem k jeho skromnosti a adaptabilitě je schopen zastat širokou paletu projektových rolí.


Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

Senior Analytik
Dokáže uřídit celý projekt a sjednotit neslučitelné - vstupy a požadavky ze všech stran.

Tomáš je výborný Business analytik s téměř 20letou praxí, hlavní spojka mezi businessem a IT. Dokáže uřídit celý projekt a sjednotit neslučitelné - vstupy a požadavky ze všech stran. Pracovně má za sebou např. integraci společnosti Wüstenrot Stavební spořitelny a Hypoteční banky do společnosti MONETA nebo vývoj nové aplikace na prodej spotřebitelských úvěrů. Krom jiného vyniká v pití kávy a kritickém myšlení, které umí skrýt s humorem.

Marek Mach

Marek Mach

IT Konzultant
Marek je mladý a vášnivý profesionál, silně zaměřený na řešení a ideálně i předcházení problémům.

Marek je mladý a vášnivý profesionál, silně zaměřený na řešení a ideálně i předcházení problémům. Analytická kariéra tak pro něj byla jasná volba a ke světu bankovního IT se dostal přes výzkum a vývoj v oblasti strojírenství. Z oboru strojírenství tak přináší unikátní vhled do funkčnosti malých částí i velkých celků s pověstnou precizností techniků. Charakterizuje ho otevřená mysl, pozitivní přístup a okamžitá transformace problémů do řešení. Mimo práci se nechá vozit svým Harley-Davidson, hraje deskové hry a aktuálně se vrhá na sky-diving.

Podporujeme neziskové organizace

V eppTecu se snažíme o to, aby naše práce měla pozitivní dopad na funkce informačních systémů našich zákazníků. Chceme jít ale dál. Proto jsme se rozhodli podporovat své okolí. Věříme, že i takováto podpora je součástí naší mise být respektovanou softwarovou společností.

EppTec je ideální volbou pro cílevědomé a pracovité lidi, kteří dostanou příležitost i bez hlubokých zkušeností. Náš konzultant má proti zaměstnanci koncového zaměstnavatele větší možnost v krátké době poznat různá prostředí, týmy, více technologií i přístupů k řešení. Jeho kariérní růst může být velmi strmý, a s tím souvisí i mzdové ohodnocení. Přistupujeme ke všem individuálně a tím v práci reflektujeme studijní potřeby (zkouškové u nás není problém a studenty podporujeme i jinými způsoby), osobní životní situace i kariérní přání.

Iva Bystřická

Senior HR Specialist
Staňte se členem našeho týmu