Zkušený tým konzultantů

Disponujeme zkušeným týmem profesionálů ze všech oblastí vývoje softwaru od počáteční analýzy problému až po deployment funkčního kódu.

Václav Kandrnal úspěšně dokončil řadu SW projektů v analytických i vedoucích rolích. Vyznává konzervativní hodnoty jako kvalitní vzdělání, tvrdou práci a věří, že ten kdo pracuje víc, má víc než ostatní. Na nepřízeň osudu příliš nevěří, ba naopak. Věří, že se daří těm, kteří nejvíce spoléhají sami na sebe a na sílu systematické práce. Jeho slovy: "Myslím si, že eppTec je skvělá firma pro všechny, kteří chtějí - až na statistickou nevyhnutelnost "náhody" - řídit své kroky, svůj rozvoj i své bohatství. Pro lidi, kteří chtějí něco dokázat, něco se naučit a odpracovat kus práce na sobě i pro naše zákazníky."

Václav Kandrnal

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede strategický rozvoj
70+
zaměstnanců
8
měsíců na projekt
105+
projektů
30
průměrný věk v týmu

O kvalitě našich služeb dané skvěle sehraným týmem našich konzultantů, a jejich smyslem pro dobrou práci, se můžete přesvědčit už při první schůzce.

Martin má 4 děti a jak sám říká - uřídit takový cirkus je úspěch samo o sobě. Je ale hlavně zkušený analytik, který při analýze procesů nenechá jediný kámen na kameni ležet bez toho, aniž by se podíval, co je pod ním. I proto má na starosti rozvoj nových analytických talentů, kterým je oporou i mentorem. V eppTecu se specializuje na procesy retailových bankovních produktů.

Martin Hadáček

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede analytiky/business analýzy

Petr je duší hračička a inovátor, proto také v eppTecu vede náš inovační hub, tedy tým kolegů pracujících na softwarových produktech a inovacích. Je opravdu univerzální konzultant, jen málokdo “hovoří” tolika programovacími jazyky, zároveň ale umí analyticky rozehrát komplexní softwarový projekt. Proto mu patří přední místo na významných projektech našich zákazníků.

Petr Lev

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede Inovační hub

Produktová řada RUBIQ je důkazem, že se nám první cíl povedl dobře nastartovat.

Naše vize byla postavená na kvalitních, motivovaných a spolehlivých konzultantech - profesionálech.

Jako hrdý absolvent softwarového inženýrství na FEL ČVUT zůstal věrný vývoji softwaru i v dalších letech, během kterých vyzkoušel různé programovací jazyky a platformy. V eppTecu má na starosti vývojové centrum: "Snažíme se držet krok s hektickou dobou a adaptujeme se na moderní trendy". V posledních několika letech se tedy zaměřuje především na mikroservisní architekturu a asynchronní zpracování. Volný čas tráví Martin rád s rodinou nebo na cestách přírodou.

Martin Fábry

Lead consultant & co-founder
v eppTecu vede vývojové centrum

Nejsme v tom sami, firmu tvoří zejména její lidé

Umíme tvrdě pracovat i se bavit nebo odlehčit atmosféru. Vždy jsme ale profesionály ve svém oboru.

Poznejte tým eppTecu

Experti a profesionálové na svém místě

Anna Jindrová

Anna Jindrová

HR Manager
Milá a přátelská duše s dobrým odhadem na lidi.

Anička je milá a přátelská duše s dobrým odhadem na lidi. V eppTecu se věnuje vedení HR týmu. Kromě výběru nových kolegů se také stará, aby ti stávající měli vše potřebné k celkové spokojenosti. Sama říká: "Na eppTecu mě baví to, že i když pracujeme především projektově, tak si vybírám své kolegy, se kterými se poté vídám, pravidelně s nimi komunikuji a z některých se stávají i mí dobří přátelé. Beru si pak skutečně velmi osobně to, zda je tým spokojen, nebo ne". Anička má u sebe skoro vždy knihu, kterou nejen čte, ale i recenzuje, dále chodí na Jumping a občas se s ní můžete potkat u Pub Quizu ve Vršovicích nad sklenkou něčeho dobrého k pití.

Nicol Šeráková

Nicol Šeráková

HR Generalist
Nikča má ráda lidi, aktivitu, kreativitu. V eppTecu se věnuje náboru i HR Marketingu.

Nikča je energická, pozitivní, empatická a komunikativní. Věnuje se náboru i našemu HR Marketingu. Má ráda lidi, aktivitu, kreativitu a snaží se efektivně využít všechny vlastnosti i při své práci tak, aby byla platnou součástí HR týmu a zároveň do něj přinesla i vlastní nápady. Mimo práci se již několik let věnuje tanečně-sportovním disciplínám, ráda maluje a podniká výlety v ČR i mimo ni.

Tereza Soukupová

Tereza Soukupová

HR / Back Office Specialist
Terka je komunikativní, přátelská a kreativní osoba, která zastává v eppTecu více rolí.

Terka je komunikativní, přátelská a kreativní osoba, která zastává v eppTecu více rolí. Má na starosti náborový proces a zároveň se podílí na fakturaci, platbách, zpracování mezd a jiných administrativních úkonech. Snaží se o to, aby bylo v kanceláři vše na svém místě a nic tam nechybělo. Ve svém volném čase ráda objevuje nová místa, sportuje, učí se český znakový jazyk nebo se zajde podívat na pěknou výstavu do galerie.

Markéta Šašková

Markéta Šašková

Office Manager
Markéta je v eppTecu od roku 2019 a má na starosti fakturaci, platby, doklady, komunikaci s účetní a zpracování mezd.

Markéta je v eppTecu od roku 2019 a má na starosti fakturaci, platby, doklady, komunikaci s účetní a zpracování mezd. Zdobí ji spolehlivost, pečlivost, samostatnost, má ale ráda i týmovou práci a její humor je vždy příjemným společníkem. Kromě práce ji můžete potkat na šestkovém volejbalu nebo na vodě. Jistotou je ovšem park Grébovka :)

Erik Lehocký

Erik Lehocký

Product Owner
Stále se více a více orientuje na konzultace u našich významných klientů.

Erik je v našich řadách od začátku roku 2021. Je poměrně čerstvým absolventem VŠE. Zastává u nás pozici Product Ownera pro náš interní produkt DecisionRules a výrazně přispěl k jeho úspěchu na trhu. Stále se více a více orientuje na konzultace u našich významných klientů, neboť se nezalekne žádné výzvy. Je adaptabilní, rád se učí novým věcem a hlavně je velmi zodpovědným a pracovitým člověkem. Ve volném čase si rád vyběhne do přírody a nebo na dobré jídlo.

Leoš Řeháček

Leoš Řeháček

Full Stack Vývojář
Jeho hlavní doménou je vývoj webových aplikací, ale nebojí se pustit i do jiných sfér.

Leoš je mladý software developer, který se řídí heslem: "Když už něco dělám, tak pořádně!". Jeho hlavní doménou je vývoj webových aplikací, ale nebojí se pustit i do jiných sfér vývoje a učit se novým věcem. Ve svém volném čase se věnuje adrenalinovým aktivitám, jako je například jízda na motorce. V rámci epptecu je součásti projektu Decisionrules.io, kde působí jako Lead Developer.

Marek Mach

Marek Mach

IT Konzultant
Marek je mladý a vášnivý profesionál, silně zaměřený na řešení a ideálně i předcházení problémům.

Marek je mladý a vášnivý profesionál, silně zaměřený na řešení a ideálně i předcházení problémům. Analytická kariéra tak pro něj byla jasná volba a ke světu bankovního IT se dostal přes výzkum a vývoj v oblasti strojírenství. Z oboru strojírenství tak přináší unikátní vhled do funkčnosti malých částí i velkých celků s pověstnou precizností techniků. Charakterizuje ho otevřená mysl, pozitivní přístup a okamžitá transformace problémů do řešení. Mimo práci se nechá vozit svým Harley-Davidson, hraje deskové hry a aktuálně se vrhá na sky-diving.

Jakub Šváb

Jakub Šváb

SW analytik
Kuba je brilantní softwarový analytik s více jak 10letou zkušeností.

Kuba je brilantní softwarový analytik s více jak 10letou zkušeností při implementaci a integraci rozsáhlých informačních systémů v bankovnictví. Nejsilnější je v oblasti financí, ale vzhledem k jeho skromnosti a adaptabilitě je schopen zastat širokou paletu projektových rolí.


Karel Švec

Karel Švec

Senior Analytik
Prvotřídní analytik a člověk s rozsáhlými (15 let+) zkušenostmi.

Pro Karla je přísloví "tichá voda břehy mele" naprosto příhodné. Prvotřídní analytik a člověk s rozsáhlými (15 let+) zkušenostmi v oblasti bankovnictví a vývoje softwaru. Karlovou doménou zůstávají systémy riskové infrastruktury, ale díky své univerzálnosti je platným členem jakéhokoliv analytického týmu. Je rovněž skvělým mentorem našich junior analytiků. Kromě práce ho můžete potkat v lese s mapou a buzolou.


Jiří Krčmář

Jiří Krčmář

Senior Analytik
Jirka je profesionál s více jak 20letou praxí v oblasti softwarového vývoje.

Jirka je profesionál s více jak 20letou praxí v oblasti softwarového vývoje. Prošel bezpočtem významných úloh v různých pozicích. Přes systémového, datového, business analytika až po hlavního analytika na strategických projektech našich zákazníků. Jeho doménou je tedy řešení datově intenzivních a komplexních softwarových problémů. V nohách toho má dost a také proto je skvělým mentorem našich junior (a nebo mladších) kolegů.

Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

Senior Analytik
Dokáže uřídit celý projekt a sjednotit neslučitelné - vstupy a požadavky ze všech stran.

Tomáš je výborný Business analytik s téměř 20letou praxí, hlavní spojka mezi businessem a IT. Dokáže uřídit celý projekt a sjednotit neslučitelné - vstupy a požadavky ze všech stran. Pracovně má za sebou např. integraci společnosti Wüstenrot Stavební spořitelny a Hypoteční banky do společnosti MONETA nebo vývoj nové aplikace na prodej spotřebitelských úvěrů. Krom jiného vyniká v pití kávy a kritickém myšlení, které umí skrýt s humorem.

Ondřej Brejla

Ondřej Brejla

Junior Business analytik
Ondra je usměvavý mladý analytik se zálibou v matematice a řešení logických úloh.

Ondra je usměvavý mladý analytik se zálibou v matematice a řešení logických úloh. Nejraději má, když jsou za odvedenou práci vidět výsledky, a tak se ve volném čase věnuje rozličným manuálním činnostem od práce se dřevem po "bastlení" kytarových efektů. Jinak nikdy neodmítne pozváni s přáteli na skleničku nebo na volejbal.

Jakub Káninský

Jakub Káninský

Full Stack Vývojář
Jakub vystudoval teoretickou fyziku na MFF UK, ale mezi jeho záliby dlouho patřilo programování a tvorba webových aplikací.

Jakub vystudoval teoretickou fyziku na MFF UK, ale mezi jeho záliby dlouho patřilo programování a tvorba webových aplikací. Rád hledá řešení pro komplikované úlohy a taky ho nesmírně baví strategické přemýšlení a kreativní práce. Jakub je proto moc rád, že se nyní může vývoji věnovat profesionálně na pozici full stack developera v eppTecu.

Vojtěch Kulovaný

Vojtěch Kulovaný

Full Stack Vývojář
Vojtěch studoval na Fakultě informačních technologií na ČVUT. Jelikož je fakulta zaměřená spíše na vývoj BE, posílil tým eppTec s cílem se právě jemu věnovat.

Vojtěch studoval na Fakultě informačních technologií na ČVUT. Jelikož je fakulta zaměřená spíše na vývoj BE, posílil tým eppTec s cílem se právě jemu věnovat. V průběhu práce na projektech však přičuchl k vývoji FE a od té doby se mu věnuje. Říká, že do práce chodí každý den luštit křížovky. Každý den se věnuje nějakému problému, po jehož vyřešení je totiž pocit úspěchu a radost stejná, jako po vyřešení tajenky. Dalšími zájmy a koníčky Vojtěcha je astronomie, amatérské fotografování, jachtaření a v nedávné době si oblíbil i skateboard.

Zdena Vorlová

Zdena Vorlová

Business Analytik
Zdena vystudovala Informační management na Univerzitě Hradec Králové. Je usměvavá a nikdy s ní o zábavu není nouze.

Zdena vystudovala Informační management na Univerzitě Hradec Králové. V eppTecu působí jako analytik na projektu v České spořitelně, kde se díky své pracovitosti stala se nepostradatelným členem týmu. Je usměvavá a nikdy s ní o zábavu není nouze. Ráda peče, šije, cestuje a tráví volný čas s kamarády.

Vojtěch Mikeš

Vojtěch Mikeš

Full Stack Vývojář
Vojtěch vystudoval Softwarové inženýrství a informatiku na ČZU v Praze. K programování se dostal již na základní škole a nadále se snaží svoje znalosti prohlubovat.

Vojtěch vystudoval Softwarové inženýrství a informatiku na ČZU v Praze. K programování se dostal již na základní škole a nadále se snaží svoje znalosti prohlubovat. Řešení složitých problémů je něco co ho na práci vývojáře přitahuje a co ho jentak nepustí.I když jeho specializace směřuje na BE část vývoje zvládá i práci na FE.

Michal Futera

Michal Futera

Analytik
Michal se dostal přes IT support ve zdravotnickém a televizním průmyslu až k analýze a vývoji v bankovním prostředí.

Michal se dostal přes IT support ve zdravotnickém a televizním průmyslu až k analýze a vývoji v bankovním prostředí, což ho momentálně baví nejvíce a své znalosti a dovednosti se snaží neustále posouvat kupředu. Největší odměnou je pro něj v práci spokojenost zákazníka. Věří v nutnost kritického myšlení v každém aspektu našeho života a také v to, že každý člověkje strůjcem svého štěstí a osudu. Mimo práci ho najdete nespíše na horách, zdolávat nějaký vrchol nebo v tělocvičně - působí jako trenér dětí jiu jitsu. Zbývá-li čas, rád vezme do ruky kytaru nebo něco dobrého uvaří.

Anežka Henychová

Anežka Henychová

Analytik
Anežka momentálně pracuje jako analytička v České spořitelně.

Anežka momentálně pracuje jako analytička v České spořitelně. Je dlouholetou členkou oddílu vodních skautů. Ráda bruslí, čte detektivky a krásně hraje na akustickou kytaru. Má hlavu plnou snů věří, že všechno jde, když se chce.

Dávid M. Bulko

Dávid M. Bulko

Full Stack Vývojář
"Oblasť SW je maliarské plátno a myseľ je náš štetec." Dávid je absolventom SW inžinierstva na FEL ČVUT.

"Oblasť SW je maliarské plátno a myseľ je náš štetec." Dávid je absolventom SW inžinierstva na FEL ČVUT. Aj keď pracuje vo vysoko technickej oblasti, rozhodol sa neupustiť od svojej umeleckej stránky a svoju prácu aj v tomto duchu obohacovať. Dávid má vhľad do každej časti tvorby SW, od riadenia projektu, business analýzy až po jeho vývoj a testing. Verí, že výborný konzultant musí mať "big picture" a vedieť sa vcítiť do každej role v SW teame. Svoje znalosti sa snaží posúvať ďalej do teamu a optimalizovať jeho fungovanie.

Podporujeme neziskové organizace

V eppTecu se snažíme o to, aby naše práce měla pozitivní dopad na funkce informačních systémů našich zákazníků. Chceme jít ale dál. Proto jsme se rozhodli podporovat své okolí. Věříme, že i takováto podpora je součástí naší mise být respektovanou softwarovou společností.

EppTec je ideální volbou pro cílevědomé a pracovité lidi, kteří dostanou příležitost i bez hlubokých zkušeností. Náš konzultant má proti zaměstnanci koncového zaměstnavatele větší možnost v krátké době poznat různá prostředí, týmy, více technologií i přístupů k řešení. Jeho kariérní růst může být velmi strmý, a s tím souvisí i mzdové ohodnocení. Přistupujeme ke všem individuálně a tím v práci reflektujeme studijní potřeby (zkouškové u nás není problém a studenty podporujeme i jinými způsoby), osobní životní situace i kariérní přání.

Anna Jindrová

HR Manager
Staňte se členem našeho týmu