Kariéra v eppTecu

Dlouhodobě se nám daří získávat zajímavé projekty, proto po celou dobu své existence rosteme. Přinášíme jistoty zavedené a stabilní firmy, naše cesta od nápadu k cíli je zároveň velmi rychlá. Nesvazují nás žádná korporátní pravidla, naopak nás žene touha vyřešit úkoly a chopit se příležitosti. Každopádně se u nás nebudete nudit!

Poznejte náš tým

Co vás bude čekat?

Své kolegy si vybíráme pečlivě a díky tomu můžeme stavět a udržet tým profesionálů, kteří si rozumí nejen pracovně, ale také lidsky.

1

Po prvním úvodním kontaktu (na LinkedInu, Startup Jobs nebo skrze náš web) následuje takové 0. kolo pohovoru. Telefonát, kde se více seznámíme a zjistíme, zda se naše vzájemné představy potkávají.

2

1. kolo pohovoru pak následně probíhá on-line s jednou z našich HR specialistek (Nicol nebo Terkou). Ta detailně představí firmu eppTec i nabízenou pozici. Kandidát absolvuje několik analytických úloh a kvízů a je zde i prostor na veškeré jeho otázky.

3

2. kolo pohovoru probíhá se seniorním IT specialistou. V tomto kole výběrového řízení kandidát roztočí své mozkové závity, protože dostane řadu odborných dotazů směřujících na jeho předchozí zkušenosti. Nováček se při tomto kole obvykle potká se svým budoucím buddy, který ho bude provádět prvními měsíci ve firmě.

Pokud si padneme do oka, následuje nástup a zkušební doba.

Bootcampy

Z řad našich profesionálů jsme oslovili zkušené vývojáře a analytiky, aby pro naše budoucí kolegy sestavili vzdělávací bootcampy. Díky bootcampu jsme schopni během zhruba 2-3 měsíců zaučit a uplatnit i úplné začátečníky, mají-li potřebné předpoklady.

90%
účastníků si náš bootcamp pochvaluje

Zaměření našich bootcampů

  • Procesní analýza
  • Vývoj webových aplikací
  • Frontend vývoj - Angular, React
  • Backend vývoj - Java, SpringBoot
  • Analytik - SQL, UML
  • Tester - ISTQB, API, Postman, Robot Framework, Cypress, Jenkins

Co Tě v bootcampu čeká?

Bootcampy se od sebe vzájemně trochu liší, ale základ mají společný - jsou složeny z videopřednášek (většinou v angličtině) a praktických úloh, na kterých si nabyté znalosti vyzkoušíš. Se svým mentorem se budeš potkávat několikrát týdně, abyste vyhodnotili dosavadní postup a naplánovali následující kroky.

Mentor je Ti i mimo tyto schůzky k dispozici, pokud si nebudeš vědět s něčím rady a vyzkoušíš již vše, co Tě napadlo. Standardně se řídíme pravidlem “Zkus sám problém dekomponovat a postupně vyřešit, pokud se Ti to nepovede do cca 2 hodin, obrať se na svého mentora.” V průběhu většiny bootcampů budeš pracovat na projektech, které budeš buď průběžně, nebo ve finále prezentovat svému mentorovi.

Již během bootcampu budeš pobírat mzdu. Chceme, abys veškerý čas mohl věnovat studiu naší problematiky a ne aby ses musel stresovat s financemi. Mzda bývá ale standardně trochu nižší, jelikož jde o čistě studijní období. Až budeš pracovat na reálném projektu, budeme spolu řešit, dle výkonu a přínosu týmu, nárůst mzdy.

Po úspěšně absolvovaném bootcampu Tě přiřadíme do některého z našich zaběhlých týmů, abys své znalosti mohl zúročit na juniorní roli. Stále kolem Tebe budou seniornější kolegové, kteří Ti rádi podají pomocnou ruku kdykoliv bude třeba. Tak co? Přidáš se k nám a vstoupíš s námi do světa IT?

Nenašli jste pozici, která Vám vyhovuje? Napište. Ozveme se vám.

Děkujeme, Vaši zprávu jsme úspěšně přijali.
Budeme vás kontaktovat co nejdříve.
Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu.

O Vaše data se staráme dle našich
Zásad ochrany osobních údajů.

Nebo nám rovnou zavolejte

Tereza Soukupová

HR / Back Office Specialist
+420 606 730 283
tereza.soukupova@epptec.eu

Nicol Šeráková

HR Generalist
+420 601 336 386
nicol.serakova@epptec.eu