Proč právě epptec?

Protože spojujeme zajímavé lidi a projekty dohromady.

Proč také pracovat v epptecu:

25
dní dovolené
12
dní placeného studijního volna
30
průměrný věk v týmu
HO
možnost občasné práce na homeoffice

Jak to u nás chodí?

Dlouhodobě se nám daří získávat zajímavé projekty, proto po celou dobu své existence rosteme. Naše cesta od nápadu k cíli je velmi krátká/rychlá, nesvazují nás žádná korporátní pravidla, ale žene nás touha vyřešit úkoly a chopit se příležitosti.
Přinášíme jistoty zavedené a stabilní firmy. Práce v epptec je ale občas jak jízda na tygrovi. Každopádně se nebudete nudit!

Iva Bystřická

Senior HR Specialist
Poznejte více náš tým

Co vás bude čekat?

Své kolegy si vybíráme pečlivě a díky tomu můžeme stavět a udržet tým profesionálů, kteří si rozumí nejen pracovně, ale také lidsky.

1

Po prvním úvodním kontaktu (na LinkedInu, Startup Jobs nebo skrze náš web) následuje takové 0. kolo pohovoru. Telefonát, kde se více seznámíme a zjistíme, zda se naše vzájemné představy potkávají.

2

1. kolo pohovoru pak následně probíhá on-line s jednou z našich HR specialistek (Aničkou, Ivou, Nicol). Ta detailně představí firmu epptec i nabízenou pozici. Kandidát absolvuje několik analytických úloh a kvízů a je zde i prostor na veškeré jeho otázky.

3

2. kolo pohovoru probíhá se seniorním IT specialistou. V tomto kole výběrového řízení kandidát roztočí své mozkové závity, protože dostane řadu odborných dotazů směřujících na jeho předchozí zkušenosti. Nováček se při tomto kole obvykle potká se svým budoucím buddy, který ho bude provádět prvními měsíci ve firmě.

Pokud si padneme do oka, následuje nástup a zkušební doba.

Nenašli jste pozici, která Vám vyhovuje? Napište. Ozveme se vám.

Děkujeme, Vaši zprávu jsme úspěšně přijali.
Budeme vás kontaktovat co nejdříve.
Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu.

O Vaše data se staráme dle našich
Zásad ochrany osobních údajů.

Nebo nám rovnou zavolejte

Iva Bystřická

Senior HR Specialist
+420 725 158 064
iva.bystricka@epptec.eu

Anna Jindrová

HR Specialist
+420 606 065 660
anna.jindrova@epptec.eu